İncelme ve selülit denilince akla ilk gelen masajlar ve vücut bakım uygulamalarıdır. Ödem atmaya yardımcı olan ve selülitlerin giderilmesini sağlayan bu masaj sayesinde vücudunuz hızlı bir şekillenme sürecine girecektir. Uzman kişiler tarafından yapılan selülit masajı vücudunuzun daha pürüzsüz görünmesine yardımcı olur, selülitli olan bölgelerde gözle görülecek kusursuzluk sağlar. Yaz gelmeden vücudunuzu plajlara hazırlamak ve kendinizi daha iyi hissetmek için selülit masajını yaptırmanızı öneriyoruz.

Selülit neden oluşur?

Selülit, kan dolaşımının yavaşlaması ile ortaya çıkar. Kan dolaşımının yavaşlaması ile damardan doku sıvısı sızar. Vücudun savunma mekanizması devreye girer ve bu sıvı bağ dokusu ile sarılır. Bu sıvı deri altındaki kesecikleri oluşturarak pütürlü bir görüntüye sebep olur. Deri yüzeyinde ise bu deri altı kesecikleri selülit olarak ortaya çıkar. Selülitin direkt olarak kilo ile bağlantısı yoktur. Yani zayıf kişilerde de selülit görülebilir.

İnsülin blokaji ve açlık dengeleyici bakım nedir?

İnsülin blokaji ve açlık dengeleyici bakım uygulaması,vücut şekillendirme ve selülit tedavi işlemidir. Bu bakımda, selüliti oluşturan yağ hücreleri hedef alınarak glikoz ve yağ üretimi engellenir. Oldukça etkili olan dihydromyricetin molekülü, iştah keserek adipositleri etkiler. İnsülin blokaji ve açlık dengeleyici bakım uygulamasında kullanılan özel termal maske sayesinde aktif içerikler cilt tarafından emilir böylece vücudunuz hızlı bir şekillenme sürecine girer. Masaj yapıldıktan sonraki ilk 24 saat boyunca vücutta yağ yakımı ve şekillenme etkisi görülür. Vücut ödem atma sürecine girer ve ilk seanstan itibaren incelme etkisi görülmeye başlar.

Kaç seans İnsülin blokaji ve açlık dengeleyici bakım uygulaması yaptırmalıyım?

Selülit masajından etkili sonuç almak için ortalama 6 seans İnsülin blokaji ve açlık dengeleyici masaj yaptırmanızı öneriyoruz. 6 seansın sonunda selülitleriniz de gözle görülür azalma ve vücudunuzda incelme görülecektir.

Her bir masaj uygulaması ortalama 1 saat 15 dakika kadar sürer. Masaj sonrası kızarıklık görülmesi normaldir, günlük hayatınıza rahatlıkla devam edebilirsiniz.