Morpho Bust, göğüs ve dekoltenin yeniden yapılanmasına yardımcı olan bakımdır. Morpho Bust, adipoz dokuyu derinleştirip yağ üretiminin hızlanmasına yardımcı olur. Bu bakım sayesinde situ yani süt bezlerinin ana içeriğinin üretimini destekleyerek göğüslerin daha dolgun ve bakımlı görünmesini sağlar. Morpho Bust tedavisi, dekolte ve göğüslerin desteklenmesi için mikro kapillerleri hedefleyerek bu bölgenin canlanmasını ve toparlanmasını sağlar.

Morpho Bust göğüs bakımının etkileri nelerdir?

Morpho Bust, memedeki çatlakların tedavisi için mikro kılcal damarların tedavisini hedefler. Morpho Bust, memelerin canlanmasını ve yenilenmesini sağlar. Bu bakım, meme bezlerine zarar vermeden daha sıkı meme görüntüsünü ortaya çıkarır.

Morpho Bust 3 adımdan meydana gelir. İlk adımda yağ hücreleri çoğaltılır, sonrasında yağ üretimi uyarılır ve sonrasında yağ depolanması arttırılır. Böylece memelerdeki dolgunluk artar, kılcal damarların görünürlüğü azalır ve çatlaklar daha az belirgin olur.

Morpho Bust nasıl çalışır?

Morpho Bust, göğüs ve dekoltenin yeniden şekillenmesini sağlamak için, adipoz dokuyu yeniden dengeler. Bu bakım için üç etki mekanizması bir araya getirilerek yerinde yağ üretimini (meme bezinin ana bileşeni) uyarır.

E603 Meme Kaldırma Serumu

Meme kaldırma serumu, çeşitli bileşenlerin etkinliğini bir araya getirerek benzersiz bir etki yaratır.Meme kaldırma serumu meme dokusunu güçlendirir ve doğal bir destek sağlar. Morpho Bust, destek dokusunu derinlemesine kuvvetlendirerek göğüslerinize sıkılık sağlar. Meme kaldırma serumunun içeriğindeki çiçek asitleri, antiaging, canlandırıcı ve nemlendirici bir etki sağlar.

E604 Hacim kremi

Benzersiz doğal bileşenlerle meydana getirilen hacim kremi, meme dokusunu güçlendirir ve göğüslere doğal bir destek sağlar. Hacim kreminin içinde, misk gül yağı, destek dokusunu derinlemesine güçlendirerek göğüslerinize sıkılık kazandırır. Yasemin, ebegümeci ve orris kökü  göğüslere canlandırıcı, nemlendirici ve yumuşatıcı etki sağlar.

VOLUFILINE kademeli olarak meme dokusunu uyarır ve deri altı yağ bazını birleştirerek;

  • – Yağ hücrelerinin çoğalması,
  • – Lipit üretiminin uyarılması
  • – Yağ depolanmasında bir artış sağlar.