Herkesin hayalinde sıkı ve ince bir vücut vardır. Sıkı bir vücuda ulaşmak ve zayıflama sürecinizi hızlandırmak için medikal sıkılaşma/ incelme programlarından yardım alabilirsiniz.

Teknolojinin ilerlemesi ve insanların daha zayıf görünme isteği ile günümüzde birçok etkili sıkılaşma uygulaması ortaya çıkmıştır.

Siz de ihtiyaçlarınıza göre size en uygun incelme ve ya sıkılaştırma işlemini seçerek hayalinizdeki vücuda sahip olabilirsiniz.

İncelmek için: VelaShape III

VelaShape III, vücudunuzu şekillendirir ve selülit görünümünü azaltır. Ameliyatsız incelme uygulamaları arasında VelaShape III en etkili olanıdır. VelaShape III vakum teknolojisini, kızılötesi ışınları ve iki kutuplu radyo frekansı birleştirir. Uygulama sırasında ortaya çıkan ısı, yağ hücrelerini ve yağların çevresini kontrollu bir şekilde ısıtır. Isının etkisiyle birlikte yağ hücreleri deforme olur ve selülit görünümü gözle görülecek bir şekilde azalır.

VelaShape III sonuçları 3 ila 6 tedaviden sonra görülmeye başlar. Uygulamadan sonra cilt yüzeyi daha pürüzsüz ve sıkı görünür. VelaShape III tamamen acısız bir uygulamadır, hastalar bu işlemi tıpkı masaj uygulamasına benzetir. VelaShape III yaptırdıktan sonraki ilk birkaç saat vücudunuzda sıcaklık hissetmeniz normaldir. İşlemden sonra günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.

Ödem atmak için: Lenf Drenaj Cihazı (Pressoterapi)

Pressoterapi,lenfatik drenaj yoluyla vücudun doğal toksin temizleme fonksiyonlarını desteklemeye yardımcı olan özel bir detoks tedavisidir. Lenf drenaj cihazında, dokunun canlanması ve oksijenlenmesi cilt tonunu arttırırken bacakları, mideyi ve kolları inceltip yeniden şekillenmesine yardımcı olur.

Pressoterapi ne işe yarar?

  • Selülit tedavisi
  • Zayıflama ve detoks.
  • Liposuction’a güvenli bir alternatif
  • Vücut şekillendirme
  • Ameliyat sonrası vücutta biriken ödemi atma

Pressotherapy şişirme pompaları kullanarak çalışan bilgisayar kontrollü bir sıkıştırma sistemidir. Cihaz, vücuttaki uzuvların etrafına yerleştirilmiş beş ayrı odaya sahiptir. Bunlar venöz ve lenf akışını hareket ettirmeye, ayak bileklerinden başlayıp üst uyluk noktalarına doğru hareket etmeye odaklanır. Kan dolaşımını ve lenf akışını artırmak için tasarlanan Pressoterapi, hücre dışı sıvı klerensini arttırır, şişkinliği ve ödemi azaltır, bacak yorgunluğunu en aza indirir ve tüm vücuttaki oksijen akışını hızlandırır.

Sıkılaşmak için: HIFU

HIFU Body Lipolysis, Yüksek Yoğunluklu Odaklanmış Ultrason’un, cildin yüzeyine zarar vermeden yağ hücrelerini kalıcı olarak yok etmek için kullanılmasıdır. HIFU aynı zamanda cildi sıkılaştırmak ve zayıflama sürecini hızlandırmak için de kullanılır.

HIFU uygulamasında yüksek yoğunluklu odaklanmış ultrason ısısı, deri altındaki hücrelerin kalıcı olarak imha edildiği yağ hücrelerini hedefler.HIFU hem erkekler hem de kadınlar için uygundur.

HIFU işlemi sırasında yüksek yoğunluklu ultrason enerjisi, büyüteçlerin çalışma şekline benzer şekilde, hedeflenen yağa odaklanır. Uygulamadan sonraki birkaç hafta ve ay boyunca tahrip edilen yağ hücreleri doğal lenfatik kanallarınız ve dolaşım yoluyla vücuttan atılır.