VelaShape III, günümüzün en pratik incelme yöntemlerinden biridir. Spor ve rejim programlarına rağmen vücudunuzda incelme ve sıkılaşma göremiyorsanız VelaShape III size yardımcı olacaktır.

Ameliyatsız incelme yöntemleri sayesinde pratik bir uygulama yaptırabilir, işlem sonrası günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. VelaShape’in en büyük avantajlarından biri, ilk seanstan itibaren gözle görülür bir incelme sağlamasıdır.

VelaShape oldukça konforlu bir uygulama sağlar. Günümüze kadar ortalama 5 milyon VelaShape uygulaması yapılmıştır. VelaShape yaptıran kişiler genellikle bu uygulamayı sıcak bir masaj yaptırır gibi yorumluyorlar. Herhangi bir ağrı ve acı hissetmeden gerçekleşen bu işlemde, basenleriniz inceliyor, bel kenarlarınız daha kıvrımlı bir hale dönüşüyor. VelaShape III, yağ dokusunu azaltmayı amaçlar. Bu uygulamada incelme için elos teknolojisi ve vakum teknolojisi birlikte kullanılır. İşlem sonrasında bölgesel yağlarınızdan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

VelaShape III nedir?

VelaShape III, ameliyatsız bir incelme yöntemidir. VelaShape uygulamasında vücuttaki yağ dokusunu azaltmak için elos ve vakum uygulaması aynı anda kullanılır. Günümüzde bu iki tedavi yöntemini birleştirerek incelme sağlayan tek yöntem, VelaShape’dir. VelaShape, sadece incelme sağlamaz, aynı zamanda kişinin sıkılaşmasına ve selülitlerinden arınmasına yardımcı olur. Özellikle doğum sonrası ortaya çıkan çatlaklar için VelaShape doğru bir tedavi seçeneğidir. Sık kilo alıp verme sonucu ortaya çıkan çatlaklar, VelaShape sayesinde ortadan kaldırılır, deriye pürüzsüz bir görünüm verilir.

VelaShape III nasıl çalışıyor?

VelaShape, teknolojinin en son imkanlarını kullanarak kalıcı bir incelme sağlar. Uygulama sırasında öncelikle vakum enerji kaynağı kullanılarak hedef dokunun artması sağlanır. Sonrasında ise kızılötesi ışınlarıyla hedeflenen bölge ısıtılır. Bu uygulamanın amacı cilde zarar vermeden Bipolar radyo frekansı ile ısının eşit olarak yayılmasını sağlamaktır. Isının etkisiyle birlikte, yağ hücreleri erir ve selülitlerin de yoğunluğu azalır.

Uygulamanın ilk aşamasında vücudun incelmesi sağlanırken, ikinci aşamada ise sıkılaşma hedeflenir. Isınan cilt kolajen ve elastin hücrelerini uyarır. Bu uyarı sonrasında kolajen ve elastin üretimi artar yani cilt kendi kendini tedavi ederek sıkılaştırır. VelaShape sonrası cilt kalitesinin arttığı, daha sıkı ve sağlıklı göründüğü gözlenir.

VelaShape ile anında incelmek mümkün mü?

VelaShape’in ilk seansından itibaren sıkılaşma ve pürüzsüz görünüme şahit olacaksınız. VelaShape’in incelme etkisini son seanstan sonraki 10. hafta itibari ile göreceksiniz. VelaShape yaptırdıktan sonra etkileri artarak devam edecektir. Bu nedenle uygulama sonrası mutlaka beslenmenize ve spor düzeninize dikkat etmelisiniz.

VelaShape en çok kalça, bacak ve karın bölgeleri için tercih ediliyor. Vücut kontörünüzü inceltmek, daha sıkı görünmek ve kum saati vücut hatlarına sahip olmak için siz de VelaShape yaptırabilirsiniz.

VelaShape ile ne kadar incelebilirim?

VelaShape ile gözle görülür bir incelme sağlamak mümkündür. VelaShape ile doktorunuzun size önerdiği seans sayılarını tamamlamanız önerilir. Tedavinin sonunda karın bölgesinde ortalama 2,5 cm, her bir bacakta ise 1,5 cm incelme görülür. Genel olarak işlem yapılan her bölgede ortalama 1 ila 3 cm arası incelmeye şahit olunuyor.

VelaShape, yaz aylarından önce plajda çekici görünmek için yapılabilir. Ocak, şubat aylarında VelaShape tedavisine başlayan kişiler, yazın daha ince ve sıkı görülebiliyor. Doğum yaptıktan sonra emzirme döneminiz bittikten hemen sonra VelaShape tedavisine başlayabilirsiniz. Doğum sonrası VelaShape yaptıran kadınların %97’si olumlu sonuçlarla tedaviyi tamamlıyor. VelaShape sonrasında inceliğinizi korumak için düzenli aralıklarla VelaShape yaptırmanız önerilir. Bu süreçte sağlıklı beslenmek, düzenli spor yapmak ve bol su tüketmek de VelaShape’in kalıcılığını destekleyecektir.

VelaShape III kimlere uygundur?

VelaShape, 20’li yaşların başından itibaren herkes için uygundur. Ameliyatsız incelme yöntemi olduğu için bu işlemin herhangi bir riski yoktur. FDA tarafından onaylı olan VelaShape tedavisi, vücudunda sıkılık sağlamak isteyen herkes için önerilir. Selülitlerinden kurtulmak isteyenler, incelmek ve çatlarına veda etmek isteyen herkes için VelaShape uygundur.

Selülit ve çatlak problemi sadece kilolu kişilerde değil zayıf kişilerde de görülebilir. Cildin sıkıldığını ve canlılığını yitirdiği bu durumlarda VelaShape devreye girerek zayıf kişilerde dahi selülit görünümünü yok eder. Diyet yapmadan selülitlerinden kurtulmak isteyen zayıf hastalar, VelaShape tedavisinden oldukça memnun bir şekilde ayrılıyorlar.

VelaShape uygulaması sırasında ne hissedersiniz?

VelaShape oldukça konforlu bir incelme tedavisidir. Uygulama sırasında herhangi bir ağrı veya acı duyulmaz. VelaShape yaptıran hastalar, ısının etkisiyle gevşeyerek sanki masaj yaptırır gibi hissederler. Uygulamanın sonunda hastalar işlem yapılan bölgede sıcaklık veya yanma hissi duyabilirler. Bu çok normaldir, birkaç saat içinde bu hissiyat kendiliğinden yok olur.

FDA tarafından onaylı olan bu yöntemde kızılötesi, vakum ve mekanik ışınları aynı anda kullanıldığı için hissedilen sıcaklık çok normaldir. Ortaya çıkan bu sıcaklık sayesinde yağlar eriyerek, vücudun daha sıkı görünmesi amaçlanır.