IV TERAPİ (Vitamin İnfüzyon Terapisi)

Hücrelerinizi şarj ediyoruz…Anlık etkiler için en önemli besinleri doğrudan kan dolaşımına iletmek en hızlı yoldur. Besin seviyenizi optimize etmenin veya korumanın güvenli bir yolunu mu arıyorsunuz? Vitamin İnfüzyon Terapisi, vitamin ve minerallerin bir damar yoluyla doğrudan kan dolaşımına verilmesini içerir. Vitaminleri ağızdan almanın sınırlı etkinliğe yol açmasının aksine, vitaminleri ve besleyici mineralleri doğrudan kan dolaşımına almak daha yüksek bir vitamin dozu sağlar ve çoğu zaman anında etki sağlar. IV Terapi Hastalar genellikle IV kokteyl başına 20-30 dakika harcarlar. Bazı kokteyller daha uzun sürebilir.

IV Terapi Nedir Ve Kimler İçin Uygundur?

Vitamin IV Drip olarak da bilinen IV Terapisi, vücuda en uygun miktarda infüze edilen vitamin sağlamak amacıyla intravenöz olarak vitamin ve besin sıvılarının verilmesi sürecini ifade eder. IV Terapisi, çok çeşitli semptomları olan ve spesifik vitamin eksikliği ihtiyaçları olan kişilere ve damar yoluyla vitamin alımını artırmak isteyen kişilere önerilir.

Myers Cocktail

İntravenöz vitamin ve mineral terapisi, 1970’lerde, Johns Hopkins University’de doktorluk yapan John Meyer tarafından geliştirilmiştir. Söz konusu “Kokteyl”, kronik yorgunluk, fibromiyalji, depresyon, kas spazmı, astım, ürtiker, konjestif kalp yetmezliği, anjin (göğüs ağrısı), enfeksiyonlar, ve senil demans’da endikedir. Myers Cocktail Terapi, 1970’lerde özgün anlamda, Maryland’lı bir doktor olan John Myers tarafından geliştirilmiştir. Formül, yorgunluk sorunu ve genel sağlık fonksiyonunu iyilştirmek üzere tasarlanmıştır. İçeriğinde C vitamini, B vitaminleri (B5, B6 ve B12), B kompleks, kalsiyum, magnezyum ve iz mineralleri vardır.

Yüksek Doz C Vitamini

Misyonumuz, gereksiz ilaçlar ve ameliyatlar olmadan optimal sağlık düzeylerine ve daha iyi bir genel yaşam kalitesine ulaşmanıza yardımcı olmaktır. Yalnızca semptomlara odaklanmanın ötesine geçiyoruz, genel yaşam kalitenizi artıran gelişmiş sağlık tedavileri sunarak hücre içi düzeyde çalışıyoruz.
Enfeksiyonlarla savaşmaya yardımcı olan bir megadoz bağışıklık sistemi artırıcı ajan. Bu infüzyon yüksek dozda C Vitamini içerir.

Saç Ve Tırnak Desteği

Biotin’in saç, cilt ve tırnakları oluşturan temel proteini geliştirdiğine inanılıyor. Bu temel proteine ​​keratin denir. Biyotin eksikliği kırılgan saçlara ve saç dökülmesine neden olabilir. Biotin tablet şeklinde alınabilir veya enjeksiyon olarak kas içine verilebilir. Saç dökülmesinde birçok faktör rol oynayabilir ve bu nedenle doktorlarımız, biotin takviyesi sunmanın yanı sıra saç dökülmenizin diğer nedenlerini ortadan kaldırmak için kapsamlı bir değerlendirme sunar.
Saçınızı, cildinizi ve tırnaklarınızı keratin, biotin ve çinko gibi takviye edici maddeler ve antioksidanlarla güzelleştiriyoruz.

Sporcu Destek

İster sporla ilgili isterse yaşlanmayla ilişkili olsun, yaralanmalardan veya kronik vücut ağrısından kurtulmanıza yardımcı olmak istiyoruz.
Kötü beslenme, alkol, kötü uyku alışkanlıkları ve yaşlanmanın neden olduğu serbest radikallerle savaşın!
Hücrelerde bulunan ve vücudunuz tarafından üretilen en kritik antioksidanı yenileyin!
Serbest radikaller, ağır metaller ve kanserojenlerin neden olduğu hücre parçalarına zarar vermeyi önleyebilen antioksidan özelliklere sahip, insan vücudundaki hemen hemen her hücrenin içinde bulunan doğal olarak oluşan bir tripeptid. Daha önce de belirtildiği gibi, yaşlanmanın etkilerinin, soluduğumuz havadan, yediğimiz yiyeceklerden ve hatta bizi ısıtan güneşten olmak üzere her yerde bulunabilen serbest radikallerden kaynaklandığına inanıyoruz. Ancak bu serbest radikaller, özellikle günümüzün son derece kirli ortamında, bir öfke içinde.
Vitaminler ve mineraller vücudumuz tarafından üretilmesine rağmen, miktarları yetişkinlikte giderek azalmaktadır. Yine, bu, sürdürdüğümüz çok kötü yaşam tarzı ve içinde yaşadığımız çevreden kaynaklanıyor. Bu nedenle, herkesin bunu ek olarak alınması tavsiye edilir.

GLUTATYON

Vücudunuzu doğanın en güçlü antioksidanlarından biriyle detoksifiye edin. Glutatyon, vücudunuzun karaciğerdeki belirli amino asitlerin sentezi yoluyla doğal olarak ürettiği bir maddedir. Glutatyon, hücrelerinizin sorunsuz çalışmasına yardımcı olan güçlü bir antioksidandır. Karbonhidratları enerjiye dönüştürmeye yardımcı olur ve ateroskleroza katkıda bulunabilecek oksitlenmiş yağların birikmesini engeller.
Glutatyon, glisin, glutamik asit ve sistein amino asitlerinden yapılır. Glutatyonun serbest radikalleri yakaladığı ve yaşlanma karşıtı özelliklere sahip olduğu düşünülmektedir.

Kullanım seansları ve sıklığı;

Doktorumuz tarafından kişinin ihtiyacına göre seans sıklığı ve sayısı belirlenir.

Fiyatlar;

Seans sayısı ve aralığı kişinin ihtiyacına göre belirlenir. Seans ücretleri ve doktor randevusu almak için Quartz Clinique’e +905424647433’den ulaşabilirsiniz.