Geçmişten günümüze insanlar çeşitli hastalıkları tedavi etmek ve vücut sağlığını korumak için masaj ve dokunma yöntemlerini tercih ediyor. Masaj yaptırmak kişilerin rahatlamasına, huzurlu zaman geçirmesine, kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olur. İlerleyen teknoloji ve masaj uygulamalarının yaygınlaşması ile birlikte artık masajların tedavi edici yönleri geliştirilmiştir. Estetik alanındaki problemleri tedavi etmek için de masaj yöntemlerine başvurulur.

Selülit masajı, ödem masajı, incelme masajı gibi uygulamalar insanların rahat bir şekilde bölgesel problemlerini tedavi etmeye yardımcı olur. İncelme sürecinizi desteklemek, daha hızlı bir şekilde bölgesel vücut problemlerinizi tedavi etmek ve kendinizi şımartmak için anatomi ve fizyoloji alanında bilgili uzmanlarla size en uygun masajları seçebilirsiniz.

PPC masajı

Polyene Phosphatidyl Choline “PPC” birçok organizmanın, hücre zarının temel yapı taşıdır. Vücuttaki yağların atılmasını sağlayan en önemli organizmalardan biri olan PPC, masaj yoluyla vücuda uygulanarak selülit görünümünü azaltır. İnsan vücudunda da doğal olarak vardır. “PPC” safra kesesinin, yağları parçalayan en etkili enzimlerinden biridir. Bu sayede “PPC” krem ile yapılan ödem masajıyla vücutta sıkılaşma, selülitlerde azalma, incelme ve ödem atıcı bir etki görülür. Aktif içeriği sayesinde uygulama sonrası ısınma ve yanma 30-60 dakika kadar devam eder.

PPC masajı 6 seans şeklinde önerilir, her bir seans ortalama 30 ila 40 dakika arasında sürer.

İnsülin blokaji ve açlık dengeleyici bakım uygulaması

Vücut şekillendirme ve selülit giderme uygulaması olan Insulinol Cellulit Diet Express Terapi yani İnsülin blokaji ve açlık dengeleyici bakım uygulaması bakım masajı hücrelerin kalbine nüfuz ederek glikozu ve yağ üretimini önler. Güçlü dihydromyricetin molekülü yağ hücreleri üzerinde iştah kesici etki göstererek adipositler üzerinde rol oynar. Özel termal maskesi sayesinde aktif içeriklerin cilt tarafından emiliminin artmasını sağlar. Vücut hızlı bir şekillenmeye girer. Masaj uygulamasından sonra vücut, 24 saat boyunca yağ yakımı ve ödem atma sürecine devam eder. İncelme etkisi ilk günden itibaren görülmeye başlar.

İnsülin blokaji ve açlık dengeleyici bakım uygulaması 1 saat 15 dakika sürer.

En etkili selülit giderme ve şekillenme etkisi için 6 seans uygulanması önerilir.