Kalça bakımı ile daha kalkık kalçalar

Kalça bölgesini yeniden şekillendirmek ve bakım yapmak için kalça tedavisini tercih edebilirsiniz. Popo bakımı, kalçanın desteklenmesi, selülit ve çatlak tedavisi için kullanılabilir. Bu bakımda, kalça kontürünün yeniden şekillenmesini sağlamak ve adipoz dokuyu yeniden dengelemek için üç etki mekanizmasını bir araya getirerek yağ üretimini uyarır. Bu uyarının sonucuyla kalça bölgesinde canlandırıcı bir etki görebilirsiniz. Bu etkiyle birlikte kalça bakımı uygulamasının sonucunda kalçanızın daha kalkık ve pürüzsüz göründüğünü fark edeceksiniz.

Kalça bakımı, etkili bileşenleri bir araya getiren, yüksek performanslı formüller içeren vücut canlandırıcı bir işlemdir.

Kalça bakımının içeriği nedir?

Volufiline: Deri altı yağ dokusunun gelişimini uyarır ve canlandırıcı bir etkiye sahiptir.

Dermochlorella: Fibroblast genlerinin ekspresyonunu ve kollajen I ve III’ün üretimini uyarır. Kolajen üretimi, dokulara esneklik veren vücudun ana lifli proteini olduğundan kalçanın sıkılığı artar, kalçada lifting etkisi görülür.

Kalça bakımı nasıl yapılır?

Gelişmiş Radyo Frekans Teknolojisi

Radyo frekans dalgaları sayesinde kalçada anında yukarı kalkma yani lifting etkisi görülür. Radyo frekans dalgaları kolajen üretimini desteklediği için uygulamadan sonra gözle görülür bir lifting etkisi sağlanır.

Popo bakımında, lipid üretimini teşvik etmek ve daha sıkı bir kalçaya sahip olmak için tercih edilen canlandırıcı bir işlemdir. Kalça bakımı teknolojisi tamamen ağrısız ve izsizdir. 6 ila 8 seans sonunda kalçanızın daha pürüzsüz, kalkık ve çekici göründüğünü fark edersiniz.

Kalça bakımından sonra;

  • Yağ hücreleriniz çoğalır,
  • Lipid üretiminin uyarılır,
  • Lipit deposunda artış görülür.

Kalça bakımı uygulamasının avantajları nelerdir?

Kalça bakımı, kolajen üretimini arttırarak kalçanın daha dik ve kalkık görünmesine yardımcı olur. Basık ve sarkık kalçaları yeniden şekillendirmeyi amaçlar. Eğer siz de kalçanızdan şikayetçiyseniz ve kalçanızı yeniden şekillendirmek istiyorsanız kalça bakımı yaptırabilirsiniz. Morpho Bust, sayesinde daha çekici ve fit kalçalara sahip olabilirsiniz. En etkili sonuç için 6-8 seans arasında kalça bakımı yaptırmanızı öneririz.