Yaz gelmeden selülitlerinizden kurtulmak ve daha sıkı bir vücuda kavuşmak için PPC masajı yaptırabilirsiniz. PPC krem, selülit üzerine doğru masaj teknikleri ile uygulandığında vücutta incelme sağlar ve vücudun sıkılaşmasına yardımcı olur. Bacakların arka kısmında, bel bölgesinde ve üst kollarda yoğun olarak görülen selülitler kadınların korkulu rüyalarından biridir.

PPC masajının içeriğindeki Polyene Phosphatidyl Choline, birçok organizma ve hücre zarının temel yapı taşı olarak görülür. Polyene Phosphatidyl Choline, yağların parçalanmasında etkilidir ve selülitlerin de pürüzsüz görünmesini sağlar. Plajlarla barış imzalamak ve yaz mevsimine pürüzsüz bir giriş yapmak için PPC masajı ile tanışmalısınız!

PPC nedir?

Polen Fosfatidilkolin (PPC) soyadan elde edilir, linoleik asit,  ve oleik asit gibi doymamış yağ asidi bakımından zengin bir enzimdir. Fosfatidilkolin (PC), PPC’nin ana maddesidir ve sitoembran ve organel membranının önemli bir bileşenidir. Geçtiğimiz yıllarda PC, sağlığı korumak, beyni beslemek, cildi iyileştirmek ile birlikte kan damarlarını temizleyen işlevi ile kullanılmıştır. PPC kremi günümüzde selülit tedavi etmek ve yağ hücrelerini parçalamak amacıyla aktif olarak kullanılıyor.

PPC masajı nasıl yapılır?

PPC kremiyle yapılan ödem masajı vücutta sıkılaşma, incelme, ödem atma ve selülit giderme sonuçlarını ortaya çıkarır. PPC kreminin aktif içeriği sayesinde uygulama alanı ısınır ve yağ hücreleri yanmaya başlar. Bu etkiyi vücudunuzda masajın ilk 5. dakikasında hissetmeye başlarsınız 30 ila 60 dakika boyunca vücudunuz ısınmaya devam eder.

PPC masajı, vücuttaki fazla yağların parçalanmasına yardımcı olmak için vücutta sıcaklık yaratır. PPC masajı doğru masaj tekniği ile uygulandığında, kişinin bölgesel yağ hücreleri parçalanır. 2 hafta içinde parçalanan yağ hücreleri idrar yoluyla vücuttan atılmaya başlar.

Kaç seans PPC masajı yaptırmalısınız?

Vücudunuzdaki selülitlerden kurtulmak ve sıkılaşmak için 6 seans PPC masajı yaptırmanızı öneririz. 6 seans PPC masajı yaptırdıktan sonra vücudunuzdanki portakal kabuğu görüntüsünün azaldığını ve uygulama bölgesinin daha ince göründüğünü en önemlisi ödem attığınızı fark edebilirsiniz. PPC masajı her selülit grubuna uygundur. PPC masajının her seansı ortalama 30 ila 40 dakika arasında sürer.