Selülit VIB uygulaması, ultrason teknolojisine benzeyen selülitle mücadelede atılan ilk adımdır. Şok vücut bakımı olarak da geçen bu uygulama adipositleri parçalar, yağ eliminasyonunu sağlar, adipoz dokunun üç boyutlu yapısını yeniden şekillendirilmesine yardımcı olur ve son olarak atıkların drenaja katılmasıyla birlikte vücutta incelme sağlar.

Selülit VIB uygulaması , ERICSON LABORATOIRE tarafından üretilen, yağları derinlemesine parçalayan ve selülit görünümünü azaltan yüksek hassasiyetli bir işlemdir. Yaz gelmeden selülitleriyle  vedalaşmak isteyenler bu tedavi ile hemen tanışmalı!

Selülit VIB tedavisi nedir?

Selülit, deri yüzeyinde oluşur ve portakal kabuğu görüntüsüne benzer. Selülitler en çok kadınlarda görülür ve en yoğun olarak kalça, karın, üst kollarda toplanırlar. Aşırı yağlanma ve selülitle savaşmak için Selülit VIB bakımından yardım alabilirsiniz.

Bu uygulamada vücutta biriken yağ hücrelerinin cilt altında ezilmesinden sorumlu olan bağların kırılması amaçlanır. Bu bağları kırabilecek “tetikleyici” bir fito-kompleks etkisi ile elde edilir.

3 Adımda Selülit VIB bakımı

Apodistlerin parçalanması

Yağ asitlerinin eritilmesi

Atıkların drenajla boşaltılması

Selülit VIB uygulaması

Selülitlerinizden kurtulmak için tıpkı ultrason teknolojisine benzeyen Selülit VIB bakımını yaptırabilirsiniz. Ameliyatsız incelme yöntemi olan Selülit VIB,yağ dokusunu yeniden düzenleyerek deri yüzeyindeki portakal kabuğu görüntüsünü yok eder. Selülitlerinizden kalıcı olarak kurtulmak için 6 seanslık Selülit VIB paketlerini almanızı öneririz. Haftada iki kez Selülit VIB yaptırabilirsiniz. Bir tedavi seansı 1 saat 15 dakika sürer.

E786. SHOCK FAT GEL

Vücudun incelme sürecini başlatmak için ilk olarak Guarana ve Ginseng özlerinden elde edilen jel uygulanır. Kafein ve güçlü bir anti oksidan içeren bu karışım selülitin vücuttan atılmasına yardımcı olacaktır.

E787. DRAIN SHOCK GEL

Hızlı bir incelme süreci için parçalanan yağların lenf ve kan sistemine karışması gerekir. Bunun için Hint kestanesi ve kırmızı üzüm özlerinden oluşan drenaj jeli cilde uygulanır. Bu jel sayesinde, cildin mikro dolaşımı hızlanır ve kılcal damarların görünümü azalır.

E785. FAT BURN SERUM

Lipidlerin kana karışması ve yağların yakılmasını sağlamak için metil nikotin, yeşil çay ve sarmaşık özlerinden elde edilen termoaktif serum kullanılır. Bu serum sayesinde cildin ısısı yükselir ve kan akışı hızlanır. Kan akışının hızlanması yağ hücre zarlarının geçirgenliğini arttırarak yağların eritilmesi sağlanır.