Selülit kaderiniz olmasın! Selülitlerden kurtulmak herkes için oldukça zor bir süreçtir. Diyet yapmak, egzersiz programları ile selülitlerden tamamen arınmak neredeyse imkansızdır. Bu süreci desteklemek ve daha hızlı bir sonuç almak için VelaShape III ile tanışabilirsiniz. VelaShape kum saati gibi bir vücut elde etmek ve selülit tedavisi için vakum teknolojisini kullanır.

Kızılötesi ışık (IR) ve iki kutuplu radyo frekansı (RF) enerjileri yağ hücrelerini ve çevresindeki dokuları dikkatli bir şekilde ısıtır. Uygulama boyunca, hem çevrede hem de uygulama yapılan bölgelerde selülit görünümünde gözle görülür bir azalma elde edilir.

VelaShape III, boyun (çene altı), kollar, uyluklar, kalçalar, yan ve karın bölgelerine uygulanabilir.

Velashape Ile Selülitlere Veda Edin

VelaShape, vücudunuzu şekillendirmek için vakum ve kızılötesi enerjilerinin kombinasyonunu kullanır, böylece diyet ve egzersizin elde edemediği sonuçları elde eder. VelaShape, daha sıkı ve kum saati şeklinde bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olur. İnatçı selülit görünümünü tedavi etmek, vücudunuzun daha pürüzsüz görünmesi için VelaShape III yaptırabilirsiniz.

VelaShape III, günümüzün en etkili vücut şekillendirme uygulamalarından biridir. Bu uygulama ciltte sıkılık ve elastikiyet kaybı nedeniyle hafif-orta dalgalanma ve aşırı yağ olan kişiler için tasarlanmıştır.

VelaShape Nasıl Çalışır?

VelaShape III, ince ve doğal görünümlü sonuçlar elde etmek için birden fazla modalite kullanan bir vücut şekillendirme sistemidir. Kızılötesi ışık enerjisi, radyofrekans elektrik enerjisi ve vakum masajı kombinasyonunu kullanarak karın, kollar, kalçalar gibi “problemli” alanları nazikçe ve etkili bir şekilde yeniden şekillendirebilir. VelaShape III deri altında bulunan yağ, kollajen ve bağ dokularını ısıtır. Böylece metabolik hız artar ve dolaşım sistemiyle selülitle sebep olan yağ hücrelerinden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

İşlem Süresi: Tedavi edilecek alanların sayısına, hastanın yağ oranına bağlı olarak VelaShape III yaklaşık 20 dakika ile bir saat arasında sürer.

VelaShape III sonuçları: İlk seanstan kısa bir süre sonra tedavi edilen alanda selülitlerin azaldığını görebilirsiniz. Fakat kalıcı ve etkili sonuç elde etmek için üç ila altı seans arasında uygulama yaptırmanızı öneririz.